Diary , Moje Kecání

znovu HIATUS

24. června 2012 v 12:17 | Lady L
Já vím že zrovna jeden HIATUS skončil , ale musím pozastavit znovu.
Učení sice už skončilo učení na písemky, zkoušení atd.. Ale zase přišlo období kdy mě blog nebaví, mám nápady na články, ale nechce se mi je ani napsat, a taky venku je teď tak často hezky takže se mi ani nechce sedět pořád u PC...

Tak to jsou důvody proč pozastavuju .. na dobu ..
nevím týden , 2 týdny já fakt nevím takže na dobu NEURČITOU

HIATUS :
24.6. 2012 - ??.?. 2012

FOR AFFS :
Prosím omluvte mě ze všech kontrol. Děkuji

I don't know

9. června 2012 v 15:38 | Lady L
Aojky .. koukala jsem a poslední článek psaný jsem měla před víc jak týdnem.. takže to letím napravit :D

Takže co se za tu dlouhou dobu událo ??
Psali jsme písemku z matiky.. i když jsem fakt hodně trénovala a učila se , tak bohužel nervoita způsobila to že jsem tam pozapoměla pár věcí udělat .. a rázem z toho byla 4 :(( ... jasně je to lepší než 5 ..ale mrzí mě to proto protože jsem věděla že mám na lepší ztratila jsem tíhmle asi nevím to přesně 6 nebo 7b. .. kdybych je měla tak bych možná i tu 3 dostala .. a měly jsme tam ještě 2 docela těžký testový úlohy - příklad a kněmu 4 možnosti .. nevěděla jsem ani co mám dělat s něma a pak nám řekla že to je prý základní úroveň u maturit -- tak jestli jsem to pochopila dobře tak nám dala 2 maturitní testové úlohy a to jsme teprve v prváku.
Pak se mi ale dařilo v ajině když jsme měli menší ústní zkoušení .. až na pár malých chybek na konci to jinak bylo v pohodě.
A v pátek jsme psali didaktický test - no 55 otázek na 45 min. .. a to jsme ani těch 45 min. neměli .. no asi tak 3/4 jsem si promyslela a ten zbytek jsem tipovala .. tak uvidím ..
Měli jsme toho samozřejmě víc .. ale na ten zbytek si radší nepamatuju xDD

Nevím proč ale i když mám co psát tak mi nějak chybí slova.. asi to bude tím hnusným počasím nic se mi nechce .. nic mě nebaví ..
No nic radší už končím .. bye bye měj te se .. jak si najdu čas tak se zase ozvu

Tumblr_m45l7wxwna1qbet79o1_500_large

So much peas is

1. června 2012 v 22:22 | Lady L
.. bad

Uff... U nás v rodině jsem docela známá už od dětství tím že v době ,, hráškové,, sezóny hrášek miluji pouze ten vyloupnutej z lusku = čerstvej no a dneska mi mamka koupila sáček (ke dni dětí) a co já jsem udělala ?? Ano .. hned jsem se do něj pustila .. skoro celý vyjedla... a pak mi samozřejmě bylo blbě :((( .

Co říkáte na to strašný ochlazení ?? .. Mě se to vůbec nelíbí - no sun, no heat, no energy, atd..
no smile :(( Sluníčko je prostě potřeba :D

A co jste dostali ke dni dětí ?? Jestli se to u vás nějak slaví Já asi jenom ten hrášek..ale nezdá se mi že by mi to vadilo xDD ..
BTW už dlouho sháním stříbrnej přívěšek na řetízek s kamínkama ve tvaru písmene L . A už sem podobnej co bych chtěla našla od Swarowskiho .. ale stojí to přes 6 stovek :(( to je docela dost.. Ale dneska jsem si všimla že je u náměstí nová bižuterie tak jsem se tam hned zašla zeptat .. no měly tam nějaká písmenka různé velikosti, ale samozřejmě moje L tam nebylo :(( No ale nové zboží bude prý za 2 týdny .. tak to zkusím znovu :D

Jej .. no zas nevím o čem psát tak dobrou zítra bye bye :DD

Tumblr_m3ya3onhai1qb7n7uo1_400_large

31.5.

31. května 2012 v 19:29 | Lady L
Aojky tak se zase ozvývám :DD
Dneska byl poslendí květnový den.. no počasím mi to moc nepřipomínalo, spíš apríla chvilku mraky, pak sluníčko, troška deště a zas slunce :DD Poslední měsíc školy.. mm připadá mi to jako včera no dobře tak vic xD kdy jsem šla poprvé jako studentka do moji nové střední školy .. a už to bude skoro jeden školní rok.. stalo se toho docela hodně ..

Ale dost sentimentálnosti ještě zbývá pořád měsíc.. a známky vypadají někde opravdu kalamitně naštěstí to je jenom jeden předmět ale já doufám, já věřím že to prostě vytáhnu, že to bude dobrý :)

No díky maturitám máme úplně rozházený rozvrh .. většinou ani nevím co máme a nemáme xDD , ale dneska to bylo docela dobrý .. 1h - supl, 2h-matika nebyla měli jsme PEK psaní na klávesnici ,3h-normální hodina v počítačích, 4h- normální ale ve třídě, 5h- místo těláku zase Pek , a 6h jsme měli mít pek co by normálně ale to nám odpado. xD
A zítra to máme zase nějaké přeházené .. + těm kteři mají z 1.r španělštinu tak odpadá 1h hodina .. což je docela na nic protože stejně se musím probudit brzo abych nezaspala .. tak se aspoň nasnídám i když ráno nerada snídám, protože nemám chuť

Uff.. docela už ani nevím o čem mám psát .. tak to bude pro dnešek vše tak bye bye :))

tak tady by se mi snídalo pěkně :D
http://data.whicdn.com/images/29631926/tumblr_lrllvfhyIX1qg6wheo1_500_large.jpg

Lucky days

26. května 2012 v 21:16 | Lady L
Aojky .. tak konečně píšu něco ,,svího,, . xDD

Tak koukám že jsem se naposled ozvala ve středu , ale věřte mi že fakt není čas .

Tak jak jsem vám psala o tý písemce z matiky ... tak to se MUSÍM pochlubit :)) .
Učitelka námd dala zadání a měly jsme max. 15min. jelikož jsem měla menší tip od kámošky z vedlejší třídy(kteří už tu písemku psali) tak jsem věděla na co se víc podívat Tak když jsem to zadání zkoukla tak jsem hned věděla co mám dělat. No hotoví jsem to měla v půlce limitu a aby to nebylo moc poznat,tak jsem radší koukala do tý písemky a ještě jsem si to kontrolovala protože mi nebylo jasný jakto že to mám tak rychle A pak jsem to odezvdala s úplně dobrým pocitem. A odpoledne jsme už veděli výsledky. A jelikož jsme poslendí hodinu měly na komplech , tak mi to nedalo a podívala jsem se.....
.... To co jsem tak viděla mi skoro vyrazilo dech ... Nechápavě a zároveň radostně jsem na to koukala na tu krásnou známku protože jsem dostala .....
1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!! oooooooooooooooooooooooooooooooo
Já úplně ráda protože na tuto známku a jí podobné.. čekám jak na smilování :DD Takže jsem samozřejmě byla úplně šíleně šťastná :DDDD
No a odpoledne jsem šla se ségrou k té kadeřnici tak jsem jí to hned oznámila .. tak byla taky ráda .
A výsledek snažení kadeřnice vypadá ... skvěle .. sice jsem se trochu obávala té změny .. protože jsem do té doby měla vepředu strašně dlouhé vlasy ale tak moc že mi furt lezly do pusy :/ a vzadu byly přerosté bez života. No a teď mám ofinu na levou stranu potřebovala jsem zakrýt vysoké čelo , pak to mám sestříhané do obličeje a ostatní vlasy mám , většinou srovnané do jedné délky předtím jsem to měla docela nesouměrné. S výsledkekm jsem spokojená :))
V pátek jsme měli jenom někteří psát test z dějepisu .. no nechápu ale vůbec mí to do hlavy neleze :((( . Tak naštěstí jsme šli do dočasné 3D učebny máme dočasné zapůjčené to vybaveníJeikož jsne tam byli i hodinu před tím. A dívali jsme se na něco o dinasourech tak jsme se chviku dívaly .. pak se tam dalo něco jinýho ale bylo to jen anglicky Pak tam ta učitelka našla nějaký německý film tak ho pustila a dala k tomu německý titulky .. fakt na hlavu sice polovina třídy má němčinu tak ti tomu možná rozumněli a zbytek v něm já to samozřejmě nechápal ... a tak ta profesorka hrozně aktivně to tam překládala no moc jsem z toho neměla a ani mě to nebavilo .. myslím že normální hodina by byla lepší . Ve španělštině už měla opravené písemky a podle mého očekávání mám za 3 .. kdybych se na to víc podívala bylo by to samozřejmě lepší , nejvíc se mi pletly vzdálení rodiní příslušníci - bratranec, tchán,sestřenice atd..
A z ekonomiky mám taky za 1 .. takže jsem byla docela spokojená. :DD
No a to byl asi pátek .. btw taky se u vás tak ochladilo .. odpoledne na slunku trochu teplo bylo ale když foukalo a nebo ve stínu tak už ani moc ne.

A dneska jsem měla v plánu jít k ségřině kámošce.. té dceři měla přjet sestra nevlastní . Takže jsem si tam udělali takovej pěknej den. Odjížděla jsem sice po 12 ale vstávala jsem kolem půl 12 .. protože jsem se hodněkrát budila nejdřív po 6 blbej budík pak v 10 ale to jsem se ,,na chvilku,, ještě zachumlala a pak jsem se probudila kolem půl jedenáctý ..ale vzala jsem si k sobě notebook abych nemusela ještě vstávat xD
No takže jsem si to tam pěkně užila a domů jsem přišla až po sedmé .. a zas tata přišel na matiku asi za půl hodiny xDD

No to byl zase malý deníček :DD Doufám že vy jste měli taky dobrou sobotu :DDD.. Tak se mějte


A abych nezapomněla blog navštívilo už 4000 lidí .. děkuju opravdu za každého návštěvníka a taky kdo se sem vrátí znova .. Děkuju

krásné místo na relaxování
318157_340642219341320_100001866358393_866624_116840674_n_large

23.5.

23. května 2012 v 19:35 | Lady L
,, These days are very rush for me ,,

Aojky tak jak se máte ??
Já docela uspěchaně a i unaveně .. sorry že tu málo přidávám ale fakt není čas. Dneska jsme měli psát 2 písemk ale nějak jsme to zkouleli na 1 -- ve fyzice jsme učitelce řekli že máme psát až v pondělí .. sice pochybovala ale píšem to až v pondělí :D .
A z ekonomiky mám docela dobrej pocit , protože se mi podařilo dobře vypočítat čistou mzdu z hrubé :DDD .
Tak zítra ještě důležitá matika a v pátek dějepis ..

BTW tento týden mám úplně šíleně nacvakanej třeba včera jsem domů přišla až v 7 večer tu chvilku odpoledne nepočítám :D Přišla jsem domů , šla jsem k zubařce, poté s mamkou nakoupit a pak na doučování no trošku se nám to protáhlo a než jsem busem dojela na naše sídliště tak bylo 7. Tak jsem šla rovnou do sprchy protože jsem byla totálně hotová .. a pak jsem chtěla relaxovat.. samozřejmě chvilu potom co jsem vylezla ze sprchy tak přišel tata na fyziku .. no bezvadný Takže jsem včera ani nic nepřidala protože jsem byla fakt hodně unavená.
Zítra odpoledne mě po škole čeká kadeřnice .. no chci nechat udělat nějakou nejspíš šiknou nebo na stranu ofinu a trochu zkrátit konečky . A pak zase k zubařce. Ale vypadá to že bych se měla vrátit dřív než v to úterý :D .
Tak doufám že jste na tom líp než já ;-) ... Takže se mějte a já se zase ozvu :DD BYE BYE

jéé ta postýlka vypadá velmi pěkně a pohodlně...
hned bych si do ní lehla :DD
Img27_large

21.5.

21. května 2012 v 20:04 | Lady L
Tumblr_m3wp9dfm9r1r6ipclo1_250_large

tak jak se máte při pondělku??

Uff.. připadá mi že minulý týden se mi v učení docela dařilo .. ale myslím že dnešek ty úspěšné dny utnul:(( .. psali jsme ze španělštiny a chemie ble Křičící . Tak ve španělštině to vypadalo že to moc lidí neumí protože se to hodně aktivně snažilo přesunout na středu .. bohužel bez úspěchu :((
No za trojku budu skákat radostí .. nevím proč ale všechno se mi z tý hlavy vykouřilo + jsem zjistila že jsem se učila i něco co jsem nemusela :/
A v chemii .. no nejdřív jsem si na papír napsala čísla otázek a nechala jsem si tam vždycky místo .. a koukala jsem se na ty skoro prázdné stránky .. tak jsem začala od toho co jsem si myslela že budu vědět .. a na závěr jsem to dělala tak že jsem to vyřazovala logicky .. a nakonec ten list jsem z obou stran měla docela hustě zaplněn .. doufám že i dobře :D

Shopping day - 28.5. - Acessory

20. května 2012 v 11:30 | Lady L

Jak už jsem vám slíbila v článku ->> SHOPPING
.. přidávám fotky toho co sem si koupila a začínám Doplňky :D

Náušnice č.1
click na c.čl.

18.5.

18. května 2012 v 22:51 | Lady L
Aojky .. nedá mi to abych se nepochlubila ..

.. Dneska jsem měla být zkoušená z ekonomiky .. a dopadlo to samozřejmě skvěle .. za 1 :DD .. jelikož jsem věděla že ty 2 nebo 3 látky jsem se učila tak jsem ani nebyla nervózní :D
A pak nečekané v zeměpisu mě učitelka chtěla vidět u mapy .. naštěstí jsem se na to koukla před hodinou .. tak jsem byla schopna odpovídat .. i když hned na začátku jsem měla menší okno ale pak jsem si naštěstí vzpomněla xDD a uhrála jsem to na -1 .. úžasnýý :DD .. takže tak se mi dneska takhle dařilo :D .. jo a ještě z testu z češtiny z renesance 2 ... ale úplně těsně o 1b a měla bych 3


A co plánujete na víkend ??? .. u mě je to tak že se podívám do diáře kde mám napsaný termíny písemek a .. můžu jít plánovat s čím začnu :(( ... Ale má být docela krásně .. takže doufám že si toho sluníčka taky trochu užiju :D protože se musím učit na hodně písemek :((

Tak se mějte jo a zítra myslím hrajeme se Slovenskem aspoň mysím takže našim nezapomeňte fandit ať slováky rozsekáme :DD

Tumblr_m40rlilpuk1qlwyz0o1_500_large

VYHRÁLI JSME!!!!

17. května 2012 v 22:43 | Lady L
ANOOO ČEŠI DO TOHO ... JSME NEJLEPŠÍÍÍ !!!! :DDD

Pokud by jste zápas ČR X ŠVÉDSKO nesledovali až do konce tak jsme ...... VYHRÁLI !!! :DDD

Sice jsem to nesledovala od začátku a neviděla jsem ani všechny góoly :(( .. ale konec jsem stihla xDD

Show_pict_large

Skvělá výhra

16. května 2012 v 19:57 | Lady L
Aojky tak zase se ozvývám :DD

.. No musím se vám pochlubit, včera jsem byla koupit dárek tatínkovi k narozeninám. A na náměstí měl stánek AVON , tak jsem se k němu šla podívat protože jsem si myslela že tam lakují nehty (měly tam na stolku laky a pár židliček okolo ) (nehty se tam samozřejmě nelakovali) .. :(( škoda aspoň bych se s tím nemusela dělat já xD
Tak jsem tam jedný paní řekla svoje jméno příjmení a telefon - ona mi ještě před tím dala katalog a nějaký povídání o tom že bych se mohla zaregistrovat :DD ( hned jsem věděla že se registrovat nenechám - stejně mám radši ORIFLAME .. a zdá se mi že je i o něco levnější )
No tak jsem si šla zkusit zatočit ( no nevím jak se tomu říká říkejme tomu loterie xDD )
Zatočila jsem .. Hrábla jsem tam ...
A .... vytáhla jsem si .....

.. TOP PRODUKT :DDDDDDDDDDDDDDDD parfém za původní cenu - 700 Kč -- INFINITE MOMENT
ooo tak já úplně šťastná :DD ....
krásná tečka za tím blbým dnem ve škole - psali jsme 2 písemky z češtiny a dějáku

.. BTW děsně mě štve to hnusné počasí :(( nesnáším to když je ,,pod mrakem,, je to i docela depresivní :((

Tak to bude asi všechno .. tak až zas najdu čas tak se ozvu :DD

12.5.

12. května 2012 v 11:41 | Lady L
Aojky .. omlouvám se že jsem pár dní nic nepřidala, ale nebyl čas :(( ..

.. Vždycky když jsem přišla ze školy tak jsem byla úplně hotová .. takže jsem asi tak hodinku relaxovala .. a pak už jsem si zase dělala do školy .. Takže to o víkendu trochu doženu :D

Jak je u vás ?? Teďka jsem se dívala že prší to vysvětluje že je tam tak šero (žádné sluníčko, málo světla)
A teploty už taky nejsou to co všera :(( 16°C - blbý zmražení muži !!

Copak jste měly dobrého na snídani ?? Já jsem si včera koupila -- 7days double Coconut .. takže jsem si ho dneska dala :DD .. ale jenom s džusíkem protože se mi nechtělo k tomu nic dělat xD
Tak co máte v plánu..u mě je to trochu jisté :D pořád to samý a dokola :(

No už ani nevím co psát takže bye bye :D

Rainy_day_in_berlin_by_isacg-d3kkm0b_large

9.5.

9. května 2012 v 21:45 | Lady L

Aojky jak se máte ?? půlka týdne .. víkend už se blíží :DD

Tak první co jsem zjistila když jsem přišla do třídy tak že sedím s novou spolužačkou ( resp. ona seděla v mojí lavici :DD )
V matice jsem se dozvěděla že píšeme v pondělí písemku !!!!!!!!!!!.. takže se musím úplně Maximálně připravit ( BEZ LEGRACE)
Ve španělštině si dneska děcka opravovali starý slovíčka .. a já hned aktivně že si to napíšu v pátek .. takže píšu v pátek xD .
V zsv no.. tam není nic zajímavého.
Ve fyzice jsme dostali starý písemky u které jsem byla (hned jak jsme si to opravovali) ráda že budu mít 3.:DD - prtž to byla blbá písemka
V ajině jsem se dozvěděla že na ,,ukázání,, denního programu máme čas už jen zítra .. pak bude zase zkoušet něco jinýho.. jelikož jsem si to psala teprve včera a logicky to neumím tak to budu muset risknout a vydržet do dalšího tématu ( a doufat že to nebude moc těžkýý :DD)
A poslední hodinu .. nám už učitel plánuje za dva týdny písemku :DD

Pak jsem byla dneska poprvé na doučování z matiky .. a šlo mi to docela dobře .. ale je fakt že musím víc počítat doma .. protože při písemce jsem jak šnek :((

Jo tak to bude pro dnešek vše tak bye bye :D

403708_116756251779175_100003344037881_89260_1629036568_n_large

7.5.

7. května 2012 v 20:43 | Lady L
Aojky tak jak se máte při pondělku ??

Zítra nás opět čeká jeden státní svátek ( a tento měsíc zdá se mi že poslední :(( )
Tak co plánujete ?? Já ještě nevím xDD .. Vím co bych Měla dělat ..ale stejně nevím co dělat budu :DD

BTW sledujet HLAS ?? Baví vás to ?? Komu fandíte??
Tak za mě .. nemůžu říct že by mě to eXtra bavilo .. ale je blbý že se nemám na co jiného dívat v neděli a v pondělí večer tak se na to mrknu .. ale většinou to ani nevidím od začátku a částečně to v reklamách překlikávám někam jinam ( a tam se třeba i zapomenu xD)

A mm.. komu fandím .. mm ?? Kristýně Daňhelové a Markétě Poulíčkové .. to jsou moje takové oblíbenkyně a ty si asi tak nejvíc pamatuju pak mi ty jména už docela splývají .. to bylo z týmů co jsem viděla nejvíc krát ( předminulou neděli mi to nějak uteklo - týmy Dary a Michala) ... a tam ,,fandím,, Dominice Šulákové

Jo a pak se mi ještě líbí jak zpívá - Nikoleta Spalasová a Barbora Švidraňová :DD

A jak jste na tom vy ??

Budiž světlo

5. května 2012 v 17:45 | Lady L
Aojky tak se zase ozývám po no ani nevím po kolika dnech xD

Děkuju za přáníčka k uzdravení .. už je skoro všechno ze mě venku :) , ale stala se mi taková nemilá jak to nazvat..budem tomu říkat - událost no tak asi od čtvrtka se mi opět začal tlačit ven -- zub moudrosti ( poprvé začal na 1. jarní den xD) .. Ale vážně nevím proč se začíná klubat už tak brzo ( je mi teprv 16) a všude se píše že až tak od 18 se začíná klubat.

Jinak včera nám na pár hodin musely vypnout elektřinu protože hořelo v mostě - prý kabely nevím ani představit si to nedokážu :DD no tak to bylo takový divný -- zhaslo mi to přímo na záchodě xDD
Když jsem vylezla tak jsem šla zkusit rožnout všechno v bytě abych zjistila jestly je to proud nebo žárovka když nic nešlo tak mi došlo že je to elektřina a myslela jsem že to budou jenom pojistky .. jenže je nahazovat neumím tak jsem čekala než přijde mamka, ta ale řekla že je to v celým domě. A potom přišel tata se mnou počítat matiku a říkal že u něho to taky nejde.
Ale během našeho počítání mého občasného hádání to ale zase nahodily :D .. a mamka když nám přišla rožnout tak říkala ,, Budiž světlo. '' .. bylo i docela divný si uvědomit že dřív bylo normální svítit si svíčkou nemít rádio na el. energii , PC, TV to ani nebylo .. Buďme rádi za to v jaké žijeme době :DD
Tak jo to bude asi všechno za těch pár dní co jsem se neozvala takže zatím bye bye :D

2:5.

2. května 2012 v 10:57 | Lady L
Aojky tak jak je při středě ??

Já jsem doma v posteli a léčím se .. a když jsem se probudila a vytáha žaluzie co bylo venku?? - Ano je tam zase krásně a teplo .. no jo k nám to hnusný počasí má dorazit asi až ve čtvrtek :(( aspoň se můžu kochat pohedem jak je tam pěkně :D

Kdo byl včera pod rozkvetlou trešní ?? já nebyla takže doufám že moc neuschnu xD

Už ani nevím co vám psát takže to bude všechno .. bye bye

1.5.

1. května 2012 v 12:50 | Lady L
Aojky tak jak se máte při dnešku??

Dopoledne se mi podařilo se dostat k televizi, ale zjistila jsem že tam nic není ... tak mi ani moc nevadilo když mě mamka zahnala zpátky do postele :))
A jinak.. dneska má být naposledy tak pěkně a teplo na dlouhou dobu :(( takže si sluníčka a teploučka pořádně užijte ;-)

... Už ani nevím co psát takže bye bye , ale ještě dneska něco přidám :D

30.4.

30. dubna 2012 v 19:31 | Lady L
Aojky :)) .. vím že jsem slíbila že dneska přidám Fotky s věcma které jsem si koupila v sobotu , ale bohužel mám zánět průdušek . A dneska měla přijet kámoška a měly jsme toho nafotit víc .. ale díky blbé nemoci jsem to musela zrušit. :((

A úplně moc mě s***u ty zprávy o počasí - do úterka pěkné a teplo a pak ,, zima,, a déšt' .. no fakt ,,bezva,, :((

JInak co vy měly jste dneska volno a nebo jste museli do školy?? ... My měli volno a já ho strávila tím že jsem se doma léčila a koukala ven jak tam bylo krásné .. Ale zase můžu být ráda že se mi ty hodiny neodečítaly z limitu (máme limit kolik hodin můžeme zameškat - jinak musíme být přezkoušeni ze všech předmětů)

To bude za dnešek asi všechno tak se mějte a užijte si zítra státní sváátek :D

Shopping, shopping, shopping

28. dubna 2012 v 22:17 | Lady L
Aojky táák včera až dneska xD jsem spinkala u moji sestřičky ..

Včera:
Nejdřív jsme si udělaly hranolky s kuřecím masem, a potom jsme hráli Dostihy a sázky
Ze začátku se mi moc nedařilo ale pak se to obrátilo xDD a nakonec jsem vyhrála :DD.. měla jsem dobrou strategii - vsadila jsem na levnější koně tj. modrý (hned za distancem) a růžový (před 3. trenérem)
Potom jsme se dívaly na Miss Slovensko ,no ke konci se mi začalo už šíleně spát ... takže ani nevím jak to dopadlo xD
Pak jsme šli do postýlky něco po 11, nejdřív jsem myslela že ani neusnu ale pak jsem se poprvé probudila až v 4 ráno pak na první a druhý nevypnutý budík kolem půl 7 a pak už se se vstáváním kolem 10.

Dneska:
Posnídali jsme a vyrazily do města nejdřív jsme si zašli koupit oběd k ťamanům - rýže s kousky kuřecího masa a s ananasem. Pak jsme se stavili v drogerce Teta, ségra kupovala dárek pro kámošku a koupila mi tam lesk -- Essence Strawberry Smoothie .
Pak jsme šli do Pantaloonu -- tam jsem si koupila 2 krásný trička se šikmým bílím pruhem( nevím jak to napsat..) no koupila jsem si je v barvách --- zkusilla jsem místo výrazné růžové takovou světlejší a pak modrozelenou barvou.
A pak jsme jeli do Takka protože jsem měla slevovou poukázku na VIP DAYS - a jelikož jsem toto využila poprvé -přišla jsem na to jak se to používá xD .. myslela jsem si že je to na celý nákup a ne na každou věc jedna sleva :((
Takže jsem si koupila tričko se šmoulinkou na bílím podkladě , pak jsem si ještě na slevu koupila 2 naušnice a ponožky a zvlášť jsem si koupila prstýnek no trošku větší :)) nebo širší xD

Hned vedle Takka je Deichmann, tam jsme se šli podívat na balerínky (jak jsem jednou psala že jsme tam šli před oslavou a byli jsme tam 2 hodiny) Dneska jsme tam strávily menší čas i když to tam bylo docela překopaný a vybrala jsem si .. no jsou bílý ale s černou krajkou xD --> ODKAZ
i když je fakt že se mi víc líbí ta světlejší verze ale od ní tam už nebyly velikosti které by mi padly :(( ale tak toty jsou taky pěkné :DD ..
Ale nakonci když už jsem je všechny ozkoušela a vybrala tak jsem se obouvala a vrátila jsem zpátky 2 krabice a pak jsem se podívala zpátky že pudu k pokladně ...... Ano, samozřejmě jsem musela si zase obě krabice vytáhnou a zkusit protože mi u jedné krabice líp seděla pravá bota no tak ale myslím že jsem si to zase narychlo vybrala dobře .. aspoň doufám :DD ale doma jsem se dívala a opravdu je každá bota jiná ( obě mají na cenovkách sice stejnou cenu a číslo toho typu ale jiný číslo no asi páru .. nevím čeho jiného by to bylo :D )

Pak mě ségra hodila domů a já jsem se nejdřív trochu zrelaxovala pak jsem si dala obídek a pustila se do uklízení :)

V pondělí má přijet kámoška takže plánuju že se vám v tom vyfotím ať si to líp představíte :DD

BTW momentálně mám pocit že to co mě furt škrábalo v krku mi těď slezlo trochu níž .. ale doufám že to rychle zase vyleze :D .. to bude pro dnešek vše .. takže BYE BYE

26.4.

27. dubna 2012 v 15:10 | Lady L
Aoooj tak co jak jste se dnes měli ??

Já výborně .. první 2 hodiny jsme byli v tělocvičně - 4ťáci měli pro nás prgram :DD
docela jsem se i zasmála :D a některý masky byly fakt dobrý :))

A další hodiny taky pohoda - psaní na klávesnici
Další byl čeják tam se na nás ale učitelka na***la a dala nám za úkol vypracovat pracovní list o knize OTHELO (bezva je to povinná četba a já tu knížku ještě neměla ani v ruce) xD
Potom zeměpis .. no nuda
A děják .. taky nuda .. no jo máme nudný hodiny xD

Jinak co plánujete na víkend?? Já si zítra se ségrou udělám malý nakupovací dopoledne :DD Takže se těším :DD

Co dokáže 1 minuta ??

25. dubna 2012 v 18:22 | Lady L
.. HODNĚ, někomu změní život k lepšímu někomu k horšímu... a někomu může změnit známku o 2 stupně . :'((

Aojky takže tím řádkem mám na mysli písemku z matiky jak jsem už psala no .. v prvním úkolu jsem neměla ani jednu kružnici dobře a to druhý rýsování jsem pro nedostatek času nestihla .. ale naprosto jsem věděla co s tím mám dělat i jak by to vyšlo .. jenom mi chyběla minuta času :((((
no je mi to líto protože jsem stále tam kde jsem a to je docea hodně blbý protože dobrou známku potřebuju jako sůl .. přemýšlela jsem že se nechám vyvolat (zítra se chce nechat vyvolat jedna spolužačka .. jenže za jeden den se to nedá stihnout protože učitelka chce hlavně příklady )
Ale přemýšlela jsem v pondělí máme ředitelák a v úterý je státní svátek = že mám více času se POŘÁDNĚ připravit :D .
Prostě to nesmím vzdát musím přidat a já věřím že se to zlepší :DD

Jinak aby toho nebylo málo tak si mě dneska vyvolal učitelka ze špániny .. no samozřejmě mi dala minulou lekci z které si pamatuju velmi málo .. tak jsem uhrála aspoň 3 uff..
ale o chvilku později zjistila že všichni nemají úkol (já jsem o něm nevěděla protože jsem kvůli přijímačkám šli na policajty.. a ještě jsem se vyhla jedný písemce ) .. a tak nám rovnou zadala novou písemku takže jsem se těm písemkám moc nevyhla xD

To byl můj dnešní malý zápis z mého nudného života :DD .. zítra se zase ozvu zatím bye bye :D

23.4.

23. dubna 2012 v 21:25 | Lady L
Aojky ..
Takže dneska a zítra jsou u nás ráno přímačky... takže jsme dneska byli na policajtech a zítra jdeme do muzea búú nuda ..
No měli jsme se vrátit asi v půlce 2. hodiny .. ale my jsme to zdrželi a vrátili jsme se až ke konci 3. xD ... Nejdřív jsme koukali na prezentaci.. pak jsme si zkusili mini test bylo tam jen pár lehkých otázek a pak kdo chtěl tak si šel zkusit zastřílet ... jelikož jsem moc nechápala jak se míří a kam se má koukat tak jsem nastřílela jenom 19b. no .. lepší než 0 a pak jsme psali ze zeměpisu, chemie, a matiky .... naštěstí jsme zdrželi tu fyziku .. jinak bych se z toho asi už po--ala .. no učila jsem se nejvíc na matiku na to ostatní jsem hodia jenom pár bobků :DD ..
A z tý matiky mám pocit ..no byli 2 fakt lehký příklady .. ale u prvního jsem si nepředstavila jak to bude dlouhý takže jsem to musela přerýsovat.. takže jsem ztratila čas na ten úúúúplně lehkej příklad kterej jsem si rýsovala asi už 10 umím ho skoro už zpaměti ALE ... nestihla jsem to :( :'( :'( takže toto mě mrzí hodně .. takže budu hodně doufat ... protože třeba na tuhle písemku jsem se fakt dobře připravila .. a mrzelo by mě opravdu hodně kdyby to bylo zas k ničemu :((

21.4.

21. dubna 2012 v 11:13 | Lady L
aojky täk jsem opět tady:DD

Takže v pátek ve španěle ´... Učitelka nejdřív zapomněla že jedna holka má referát na počítači (v učebně ve které normálně jsme není) a pak zapomněla i na to že máme psát opravný slovíčka takže jsem je neprala :DD a pak i v zeměpisu jsem si to nějak špatně pamatovala protože nám teprve v pátek říkala že budem v ponělí psát :DDD ..

Jinak příští týden první 2 dny jsou přijímačky .. takže v pondělí a v úterý ráno jsme někde mimo školu .. v pondělí jsem na policajty a v úterý do muzea .. jo a v pátek mají 4t'áci poslendí zvonění .. takže se zase pár hodin učit nebudem :DD

Jinak co plánujete na víkend ?? .. Já se bohužel musím učit a musím uklízet takže uvidím co splnín a jak moc :DD

takže to je asi zase vše tak bye bye

Colourful-carnival-mask-fabric-robert-kaufman-designer-161672-1_large

Ach ty známky

19. dubna 2012 v 18:19 | Lady L
Aojky tak se po malé/dlouhé době ozývám :))

Tento týden byl .. mm ani nevím jak to nazvat.. v pondělí mě vytasila ve Fyzice na zkoušení .. samozřejmé jsem se na to ani nepodívala ale něco mini jsem si pamatovala z hodiny tak jsem to uhrála na 4 ještě že tak :D
no psaly jsme myslím z chemie - naštěstí jsem tam týden nebyla tak jsem to psala jenom na zkoušku jinak by to byla katastrofa a poslední hodinu jsme dostaly písemky z matiky u mě bohužel děs a hrůza :'( :'( :'( ...momentálně mám z matiky to nejhorší .. a musím se HODNĚ snažit a bych to vytáhla zpátky aspoň na tu 4

A potom ve středu tedy včera jsme psali ze ZSV a Ekonomiky .. no zsv jsem zjistila až večer takže to jsem se ,,učila,, až ve škole a v eko ... tam jsem to nějak zvlášť taky neuměla a poprvé na tote škole jsem si udělala tahák přiznávám se :DD ale měla jsem ho z druhé strany kalkulačky .. takže jsem vždycky musela počkat když byl ke mně učitel záday a já mohla opisovat vzorečky.. ale stejně to nějak dobré nebude ... a pak jsem asi vynalezla nový způsob počítání odpisů :DD -- spojila jsme 2 postupy do sebe :DD nevím jak jsem to udělala ale na konci mi vyšla 0 - tak jak to má vyjít .. ale podle sešitu se to má počítat jinak .. jenže když jsem to zkoušela jinak tak to vycházelo na desetiná místa ... a jelikož ty písemky neměl ( kvůli včerejšímu rodičáku) tak nám je dá až zítra ... no takže se na středu můžu začít chystat na opravnou písemku :(

A dneska?? už asi nic takového nebylo .. akorát do zítřka musím přečíst KRAVINU Romea a Julii - mám pár stránek protože mě to děsně nebere .. ale musím to dat aspoň do půlky protože na to máme prac. list a máme to posoudit podle vlastní četby xDD

Táák a to bude asi vše .. jo jinak zítra píšu slovíčká ze španělštíny .. umím asi půlku a ze zeměpisu ..neumím nic

Takže to už je opravdu vše a buď zítra nebo až o víkendu bye bye :DD

dobrej obrázek :DD
http://data.whicdn.com/images/24916506/317196_284889331551271_100000906181973_849361_939636913_n_large.jpg

Busy, Busy

11. dubna 2012 v 22:06 | Lady L
Aojky ozývám se jen na skok .. bohužel tento týden nemám moc času.. jelikož jsem byla nemocná takže musím dohánět látku - opisovat, učit se na písemky.. atd..
A hlavně v pátek píšu velkou písemku z matiky a o dobrou známky mi jde hodně ..
Takže na každý den přednstavím nějaký článek aby to tu nebylo tak mrtvé ..
a Affs doufám že to chápete :))
 
 

Reklama