3. Hodnocení blogu

3. června 2012 v 14:06 | Lady L |  Hodnocení
Nechala jsem si ohodnotit blogu a toto je výsledek

hodnotila : Kate


První dojem ...
Na první pohled působí blog pěkně. Barvy nijak nebijí do očí jsou příjemné. A jarní tématika je taky fajn. I když text v záhlaví by možná mohl být trošku jinak srovnaný. Ale jinak je první dojem velmi příjemný.
8/10
Design ...
Dess má pěkně sladěné barvy. I obrázky jsou zvolené dobře možná by snesli trošku lepší propojení do sebe ale jinak je to fajn akorát ten již zmiňovaný nápis. Také je tam hodně volného prostory po straně možná by bylo lepší stránku mít zarovnanou na střed nepůsobilo by to tak prázdně.
7/10
Aktivita ...
Je super koukala jsem že přidáváš skoro každý den. Takže se opravdu snažíš aby byl blog aktivní, chválím jen tak dál.
10/10
Přehlednost ...
Myslím že se na tvém blogu dá vyznat dobře. I když tím že je menu jak klasicky po straně kde jsou jen nějaké informace a affs a rubriky máš pod záhlavým je to trošku rozhozené, ale člověk rozhodně vždy najde co chce takže dobré.
9/10
Návštěvnost ...
Koukala jsem na návštěvnost za posledních pár měsíců a střídavě klesá a stoupá předpokládám že je to podle tvé aktivity, ale návštěvnost je slušná. Každý týden přijde dost lidí.
9/10
Obsah ...
Pár čláků jsem si přečetla a povětšinou je to tvůj deníček, ale je fajn si ho číst. Píšeš normálně, žádné blbosti články obohacuješ obrázky což je moc fajn. Přidáváš i zajímavé typy, obrázky a hudbu. takže obsah super moc se mi na tvém blogu líbí.
10/10
Snaha ...
I když tvůj blog moc neznám je na něm rozhodně snaha vidět když si projedu prvních pár měsíců blogování a to jak články působí teď je tam vidět zlepšení a změny takže snahu určitě máš. A snaha se každopádně cení
10/10
Celkový dojem ...
Blog působí vyváženým dojmem dess i články jsou fajn. Člověk se u tebe jak dozví něco zajímavého tak se může dozvědět i něco o tobě a poslechnout si dobrou hudbu. Je vidět že se o tenhle blog stará dobrá adminka =) Vždy se dá něco zlepšit, ale tvůj blog se mi líbí.
9/10
Celkem ... 72/80
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Click ;-)

click :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama