23.5.

23. května 2012 v 19:35 | Lady L |  Diary , Moje Kecání
,, These days are very rush for me ,,

Aojky tak jak se máte ??
Já docela uspěchaně a i unaveně .. sorry že tu málo přidávám ale fakt není čas. Dneska jsme měli psát 2 písemk ale nějak jsme to zkouleli na 1 -- ve fyzice jsme učitelce řekli že máme psát až v pondělí .. sice pochybovala ale píšem to až v pondělí :D .
A z ekonomiky mám docela dobrej pocit , protože se mi podařilo dobře vypočítat čistou mzdu z hrubé :DDD .
Tak zítra ještě důležitá matika a v pátek dějepis ..

BTW tento týden mám úplně šíleně nacvakanej třeba včera jsem domů přišla až v 7 večer tu chvilku odpoledne nepočítám :D Přišla jsem domů , šla jsem k zubařce, poté s mamkou nakoupit a pak na doučování no trošku se nám to protáhlo a než jsem busem dojela na naše sídliště tak bylo 7. Tak jsem šla rovnou do sprchy protože jsem byla totálně hotová .. a pak jsem chtěla relaxovat.. samozřejmě chvilu potom co jsem vylezla ze sprchy tak přišel tata na fyziku .. no bezvadný Takže jsem včera ani nic nepřidala protože jsem byla fakt hodně unavená.
Zítra odpoledne mě po škole čeká kadeřnice .. no chci nechat udělat nějakou nejspíš šiknou nebo na stranu ofinu a trochu zkrátit konečky . A pak zase k zubařce. Ale vypadá to že bych se měla vrátit dřív než v to úterý :D .
Tak doufám že jste na tom líp než já ;-) ... Takže se mějte a já se zase ozvu :DD BYE BYE

jéé ta postýlka vypadá velmi pěkně a pohodlně...
hned bych si do ní lehla :DD
Img27_large
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Click ;-)

click :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama