23.4.

23. dubna 2012 v 21:25 | Lady L |  Diary , Moje Kecání
Aojky ..
Takže dneska a zítra jsou u nás ráno přímačky... takže jsme dneska byli na policajtech a zítra jdeme do muzea búú nuda ..
No měli jsme se vrátit asi v půlce 2. hodiny .. ale my jsme to zdrželi a vrátili jsme se až ke konci 3. xD ... Nejdřív jsme koukali na prezentaci.. pak jsme si zkusili mini test bylo tam jen pár lehkých otázek a pak kdo chtěl tak si šel zkusit zastřílet ... jelikož jsem moc nechápala jak se míří a kam se má koukat tak jsem nastřílela jenom 19b. no .. lepší než 0 a pak jsme psali ze zeměpisu, chemie, a matiky .... naštěstí jsme zdrželi tu fyziku .. jinak bych se z toho asi už po--ala .. no učila jsem se nejvíc na matiku na to ostatní jsem hodia jenom pár bobků :DD ..
A z tý matiky mám pocit ..no byli 2 fakt lehký příklady .. ale u prvního jsem si nepředstavila jak to bude dlouhý takže jsem to musela přerýsovat.. takže jsem ztratila čas na ten úúúúplně lehkej příklad kterej jsem si rýsovala asi už 10 umím ho skoro už zpaměti ALE ... nestihla jsem to :( :'( :'( takže toto mě mrzí hodně .. takže budu hodně doufat ... protože třeba na tuhle písemku jsem se fakt dobře připravila .. a mrzelo by mě opravdu hodně kdyby to bylo zas k ničemu :((
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Click ;-)

click :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama