Dokonalý svět

18. června 2011 v 12:49 | Lady L |  Dokonalý svět
DOKONALÝ SVĚT

Centrem seriálu je redakce časopisu GRACE , kolem toho se všechno ,,točí ''.
Hrdinové a hrdinky seriálu se liší ambicemi , charakterem, věkem , problémy které je trápí.Michelle je ambiciozní a sebevědomá modní ředitelka . Ve svém soukromí je milenkou jednoho politika , ale doufá že by časem mohla být i něco víc .
hraje : Jitka Čvančarová

Andrea je redaktorka časopisu . Ta naopak už rodinu má a snaží se jí skloubit s časem který díky práci je u ní velkým nedostatkem .
hraje : Tereza Brodská

Alžběta v Grace pracuje už 30 let a tak má Grace opravdu hodně ráda . V redakci si nejvíce rozumí s Michelle a jako jediná ví kdo je On (přítel Michelle ). V dalších dílech radí a pomáha Marii .
hraje : Jana hlaváčová

David je synem vydavatele Grace . Je bohatý , pěkný , moc dobře ví že se ženám líbí . Ale že by měl nějaké tajemství ??
hraje : Saša Rašilov

Marie je velmi hodná ale trochu najivní žena . Společně se svojí sestrou přijela ze Slovenska a bydlí fotografa z Grace .
hraje : Eva Sakálová

George je fotografem Grace penez má dost ale snob se mu říkat nedá , spíš ,, sexuální mašina '' jak si říká . .... o něm moc nevím jak bych ho popsala
hraje : Filip Čapka

Iveta je sestrou Marie bydlí u Georga , chováním připomíná spíš zlatokopku . Ze začátkuse snaží dostat do Grace ale místo ní vezmou její sestru , smířit se s tím nechce snaží se tam dostat ale skončí jako barmanka v baru , kde ji její spolupracovnice poradí pravidla pindulín a těmi se začne řídit .
hraje : Zuzana Norisová

Oskar byl stylista v Grace . Jako člověk se v seriálu objeví pouze v 1.díle jako duch v těch dalších . Byl gay a postupem seriálu se objeví věci ,které o něm nikdo nevěděl i to proč se zabil.
hraje : Vojta Dyk

Vanda je profukční . Žije v neustálém spěchu ale začne si najednou uvědomovat že by chtěla miminko , ale nemá přítele , to se zdá být problémem , ale ona se nezvdává a zkouší to jak se dá .
hraje : Jana Stryková

Olga je prodejkyní inzercí , vůbec se jí nelíbí když se David začne zajímat o Marii .
hraje : Vanda Hýbnerová


!!!!!! celé je to moje tvorba , moje slova pokud to někde uvidím zkopírované BEZ zdroje tak si mě nepřejte !!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Click ;-)

click :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama